KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9031086

nr 903 1086

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Etsningar, 2 st. Ernst Hällgren, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 16x23

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 juli 2014
kl 19:01:11

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren